فهرست بستن

لاغری موضعی با دستگاه

4.8/5 - (46 امتیاز)

کلینیک لاغری موضعی با دستگاه در کلینیک مشهد

کلینیک لاغری موضعی (کرایولیپولیز) سریع با دستگاه در کلینیک پزشکان زیبایی مشهد به همراه جدید ترین دستگاه ها با ضمانت تضمینی بدون بازگشت. مشاوره رایگان 09152551678.

شماره تماس و مشاوره آنلاین و رایگان 09152551678

محتوایی که خواهید خواند :

کرایولیپولیز چیست؟

برخی از شیوه‌های لاغری که تنوع و گوناگونی بسیاری نیز دارند، چربی‌های اضافه و بافت‌های سلولیتی موجود در بدن را هدف می‌گیرند و به نوعی با درمان‌های موضعی فرد را به تناسب اندام می‌رسند. دستگاه‌های لاغری عملکردی به این شکل دارند و امروزه انواع گوناگونی از آن‌ها در کلینیک‌های زیبایی و تناسب اندام یافت می‌شوند.
این روش جایگزین غیر جراحی برای عمل جراحی مانند لیپوساکشن میباشد.
و حال در ادامه توضیح مفصل و چگونگی عملکرد آن خواهیم پرداخت.

چه کسانی میتوانند کرایولیپولیز انجام دهند؟

این روش برای کسانی میباشد که چربی موضعی دارند و حال به دلایل مختلف نمیتوانند با ورزش و رژیم به وزن ایده آل خود برسند (که از دلایل مهمی که نمیتوانند ورزش کنند کم بود وقت است و یا در مورد رژیم سخت بودن آن به دلیل مشکلات معده و …) و یا اگه سعی میکنند ورزش کنند یا رژیم بگیرند باز هم نتیجه قابل قبولی دریافت نمیکنند بنابراین این روش میتواند کمکی به شما باشد.
این روش به طور کلی برای کسانی است که میخواهند از چاقی موضعی شکم خود خلاص شوند و به اندام مورد علاقه خود برسند. با روش دستگاه لاغری موضعی.

بخشی از نمونه های لاغری موضعی با دستگاه :

برای امتیاز روی ستاره ها بزنید
4.5/5

شبکه اجتماعی و راه های ارتباطی :

توضیحات کلی لاغری موضعی در بهترین کلینیک مشهد :

روشهای لاغری موضعی با دستگاه در کلینیک مشهد

روش‌های درمان چاقی و رفع چربی‌های موضعی، با توجه به تأثیر آنها روی سلول‌های چربی، به دوگروه زیر تقسیم می‌شوند:
1. تأثیر بر کاهش اندازه سلول‌های چربی (بدون تغییر تعداد سلول‌های چربی)، مثل رژیم‌های لاغری، ورزش، اعمال جراحی کاهش وزن (bariatric) نظیر کاهش حجم معده (بالون، حلقه یا عمل اسلیو و کاهش طول روده‌ها مثل عمل بای‌پس و…).
2. تأثیر بر کاهش تعداد سلول‌های چربی مثل عمل لیپوساکشن، لیپولیزبا RّّF، لیزرلیپولیز و … . اگر تعداد سلول‌های چربی را تنها عامل استعداد چاقی در نظر بگیریم، بر این مبنا روش‌های گروه اول، برگشت‌پذیر و روش‌های گروه دو غیر‌قابل‌برگشت تلقی می‌شوند.

روش کرایولیپولیز

در روش کرایولیپولیز، سلول‌های چربی طوری سرد می‌شوند که بدن قادر می‌شود آن‌ها شکسته و دفع کند. در این روش، رسوبات چربی‌های ناخواسته به شیوه‌ای کنترل شده و غیرتهاجمی شکسته می‌شوند تا بهبود کنترل‌شده فرم بدن امکان‌پذیر شود. قرارگیری در معرض دماهای پایین باعث می‌شود که بافت چربی زیر جلدی، بدون آسیب رسیدن به بافت‌های اطراف، نابود شود. کرایو لیپولیز یک جایگزین غیرجراحی برای عمل جراحی لیپوساکشن است.

عملکرد کرایولیپولیز

1- بعضی چربی‌ها با تمرین و رژیم غذایی از بین نمی‌روند.
2- با روش کرایو لیپولیز (کول‌اسکالپتینگ) سلو‌ل‌های چربی شناسایی‌شده و تا دماهایی که باعث مرگ آن‌ها می‌شود سرد می‌گردند.
3- ازآنجاکه لیپید موجود در سلول‌های چربی در دمایی بالاتر از آب موجود در انواع سلول‌های دیگر بلوری (منجمد) می‌شود، هیچ آسیبی به عصب‌ها یا بافت‌های دیگر وارد نمی‌شود.
4- بعد از درمان، سلول‌های چربی وارد یک زنجیره مرگ آپوپتیک شده و به تدریجی طی چند هفته یا چند ماه توسط سیستم ایمنی بدن دفع می‌شوند.
5- ضخامت لایه چربی به طور چشمگیری کم می‌شود.
6- کاهش ضخامت لایه چربی در ناحیه مورد هدف قرار گرفته باعث بهبود ظاهر پهلو‌ها می‌شود.

روش انجام کرایولیپولیز

برای انجام درمان، یک کنداکتور مخصوص روی منطقه مورد نظر بدن قرار داده می‌شود و بافت زیر جلدی با استفاده از تکنولوژی مکش بالا آورده می‌شود و پس از آن بافت چربی با تکنولوژی سرمادهی انتخاب شده سرد می‌شود. با استفاده از سرمادهی سریع بافت زیر جلدی تخریب می‌گردد. سلول‌های چربی موجود در بافت زیر جلدی حاوی مقادیر زیادی از اسیدهای چرب اشباع هستند و به همین دلیل سرما راحت‌تر بر روی آن‌ها تأثیر می‌گذارد.
با استفاده از این تکنیک جدید می‌توان نقطه‌های چربی کوچک موجود در نواحی به خصوصی از شکم، پاها و پهلو‌ها را نیز مورد هدف قرار داد. پس از درمان، متابولیسم طبیعی بدن سلول‌های چربی تخریب‌شده را به‌تدریج از طریق کلیه‌ها و کبد دفع می‌کند. اولین نتایج درمان بعد از ۴ تا ۶ هفته قابل‌مشاهده خواهد بود. ازآنجاکه سلول‌های چربی به‌تدریج از بدن خارج می‌شوند، پوست بدن خود را با فرم جدید اندام‌هایی که لاغرتر شده‌اند تطبیق داده و شل نمی‌شود. مزیت بزرگ لاغری با کرایولیپولیز این است که سلول‌های چربی بدون هرگونه آسیبی به پوست یا سایر اندام‌ها یا بافت‌های اطراف حذف می‌شوند.

مزایای لاغری با کرایولیپولیز

در یک زمان می‌توان چند ناحیه از بدن را درمان کرد

می‌توانید دقیقاً همان ناحیه مورد نظرتان را لاغر کنید (لاغری موضعی).

یک دوره درمان شامل ۳ تا ۵ جلسه است.

مؤثر بودن آن ثابت شده است.

کیفیت پوست را بهبود می‌دهد.

۴ تا ۶ هفته پس از اولین جلسه درمان نتایج قابل توجهی به دست می‌آید.

درمان به این روش کاملاً بدون درد است.

بعد از درمان به مرخصی از کار یا استراحت نیاز نیست.

این درمان از خارج از بدن انجام شده و غیرتهاجمی است.

می‌توانید با نتایجی سریع به روشی سالم لاغر شوید.

سلول‌های چربی به روشی طبیعی توسط بدن دفع می‌شوند.

درمان به این روش ایمن و بدون احتمال هرگونه عوارض کرایولیپولیز ناخوشایند است.

نتیجه‌ی کار، اندامی جذاب و خوش‌فرم است.

جایگزینی برای لیپوساکشن است.

می‌توان پس از درمان با لیپوساکشن نیز از آن استفاده کرد

دستگاه لاغری کویتیشن چیست؟

دستگاه کویتیشن که با نام های اولتراسوند (ultrasound) کویتیشن یا اولتراسونیک کویتیشن نیز شناخته می شود. یکی از بروز ترین روش های کانتورینگ بدن و لاغری موضعی میباشد. دستگاه اولتراسونیک کویتیشن یک روش با تهاجم کم و جایگزین لیپوساکشن است. که از امواج اولتراسونیک برای تبدیل سلول های چربی به اسید های چرب که راحت تر از بدن دفع می شوند، استفاده می کند.
اگر به دنبال اندامی سفت و خوش فرم هستین استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن می تواند برای شما مناسب باشد. این روش به چندین جلسه ی درمانی نیاز دارد که طی آن نواحی دارای چربی موضعی با امواج فراصوت با فرکانس پایین (که به دلیل کم بودن فرکانس هیچ عارضه ای ندارد) مورد هدف قرار می گیرند.
لاغری با کویتیشن برخلاف روش‌های جراحی مانند بای‌پس معده و لیپوساکشن، هیچ جای زخمی را از خود باقی نمی‌گذارد، در اکثر موارد خونریزی، عفونت و درد را به دنبال ندارد و پس از عمل نیازی به استراحت کردن نیست. به طورکلی
کاویتاسیون اولتراسونیک یا کاویتاسیون اولتراسوند یک عمل زیبایی است که برای تجزیه رسوبات چربی در بدن شما استفاده می شود. این درمان ادعا می شود که به عنوان یک جایگزین موثر و کمتر تهاجمی برای لیپوساکشن عمل می کند.

دستگاه کویتیشن چطور کار میکند؟

کویتیشن اولتراسونیک به تکنولوژی سونوگرافی متکی است تا سلول های چربی را از هم جدا کند.
امواج اولتراسوند به اعماق لایه های پوست شما ارسال می شوند و باعث ایجاد لرزش مخرب می شوند. سپس سلول های چربی از یکدیگر جدا شده و از لایه های پوستی شما جدا می شوند.
پس از چند روز ، سلول های چربی جذب سیستم لنفاوی شما شده و به عنوان زباله از بدن شما تخلیه می شوند.

یک جلسه از کویتیشن چطور انجام میشود؟

روش کاویتاسیون ( کویتیشن) اولتراسونیک بسیار ساده است.
بسته به ناحیه بدن شما که تحت درمان میباشد
پزشک با استفاده از الکل ناحیه درمان شما را عقیم کند. با استفاده از دستگاه سونوگرافی دستی ، آنها به آرامی از ناحیه مورد نظر بدن شما عبور می کنند.
ممکن است در طول عمل احساس گرما کنید و صدای وزوز را از دستگاه سونوگرافی بشنوید. درمان معمولاً بین 40 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد.

کویتیشن معمولا برای کدام قسمت بدن انجام میشود؟

1-معده
2-باسن
3-صورت
4-گردن
5-بازوهای بالایی
6-نواحی ران

دستگاه لاغری RF چگونه کار میکند؟

فرکانس رادیویی اغلب توسط متخصصین پوست روی بیمارانی استفاده می شود که دارای نواحی چربی بیش از حد در بدن خود هستند. این شامل اعمال حرارت کنترل شده بر روی سلول های چربی است و باعث می شود آنها بدون تاثیر بر ماهیچه یا پوست اطراف بمیرند.
این روش نه تنها چربی را کاهش می دهد بلکه تولید کلاژن را تحریک می کند ، که به سفت شدن پوست شل کمک می کند.

لیست قیمت لاغری موضعی در مشهد:

لیست قیمت لاغری موضعی در مشهد
لیست قیمت لاغری موضعی در مشهد به انواع روش کرایولیپولیز مزوتراپی کویتیشن
لیست قیمت لاغری موضعی در کلینیک مشهد

بعد از انجام 5 جلسه با دستگاه لاغری در مشهد :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *