فهرست بستن

قیمت کاشت مو در مشهد در سال 1402 | کاشت مو اقساطی در مشهد

هزینه و قیمت کاشت مو در مشهد سال 1402
5/5 - (11 امتیاز)

مشاوره رایگان کاشت مو 09152551678

امروز در این مقاله قصد داریم با قیمت کاشت مو در مشهد و کاشت مو اقساطی در مشهد در سال 1402 آشنا شویم.
تا آخر مقاله با ما همراه باشید با تشکر.

توضیح هزینه کاشت مو در کلینیک مشهد و کاشت مو اقساطی در کلینیک مشهد :

هزینه کاشت مو در کلینیک مشهد و کاشت مو اقساطی در کلینیک مشهد بسته به عوامل مختلفی از جمله محل کلینیک، تجربه جراح، میزان ریزش مو، تکنیک مورد استفاده و تعداد گرافت های مورد نیاز می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، در ایالات متحده هزینه کاشت مو می تواند از 4000 دلار تا 15000 دلار یا بیشتر باشد. در اینجا برخی از عواملی که می توانند بر هزینه تأثیر بگذارند آورده شده است:

فاکتور های موثر در هزینه کاشت مو در کلینیک مشهد و کاشت مو اقساطی در کلینیک مشهد :

  1. موقعیت جغرافیایی: هزینه اقدامات پزشکی، از جمله کاشت مو، می تواند به طور قابل توجهی در منطقه و کشور متفاوت باشد. به طور کلی، کلینیک ها در مناطق بزرگ شهری گران تر از کلینیک های شهرهای کوچکتر یا کشورهای کمتر توسعه یافته هستند.
  2. نوع روش: دو نوع اصلی از روش های کاشت مو وجود دارد: پیوند واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE). FUE معمولاً گران‌تر از FUT است زیرا فرآیندی زمان‌بر و کار فشرده‌تر است.
  3. تعداد گرافت ها: تعداد گرافت هایی که نیاز دارید به میزان ریزش مو بستگی دارد. هر چه گرافت بیشتر مورد نیاز باشد، هزینه آن بیشتر خواهد بود.
  4. تجربه جراح یا تکنسین کاشت مو : جراحان با تجربه و بسیار ماهر اغلب برای خدمات خود هزینه بیشتری دریافت می کنند. با این حال، انتخاب یک جراح واجد شرایط برای اطمینان از بهترین نتایج ضروری است.
  5. شهرت کلینیک: کلینیک های تاسیس شده و معتبر به دلیل سابقه و کیفیت خدمات ممکن است هزینه های بیشتری دریافت کنند.
  6. هزینه های اضافی: برخی از کلینیک ها ممکن است شامل مراقبت های بعد از عمل، داروها و ویزیت های بعدی در قیمت بسته خود باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای این خدمات هزینه اضافی دریافت کنند.
  7. سفر و اقامت: اگر برای کاشت مو به شهر یا کشور دیگری سفر می کنید، باید هزینه سفر، اقامت و سایر هزینه های مرتبط را در نظر بگیرید.

هزینه کاشت مو 3000 گرافت چقدر است؟

گرافت به ساختاری گفته می شود که حاوی فولیکول های مو و پوست است. به جز نوزادان و افراد بسیار مسن، همه با این روش درمانی سازگار می شوند. این به عنوان طبیعی ترین و دائمی ترین پاسخ برای مقابله با پراکندگی و ریزش مو استفاده می شود.
به طور کلی 1500-7000 گرافت در کاشت مو استفاده می شود. هنگامی که تعداد گرافت ها بین 1500-2000 باشد، این روش معمولاً با شروع طاسی همزمان است، زمانی که موها به تازگی در طرفین نازک شده اند یا برای پنهان کردن جای زخم.
در مواردی که ریزش مو زیاد باشد با 3000 گرافت موی کاشته شده نتایج موفقیت آمیزی به دست می آید. در صورت نازک شدن مو در نواحی فوقانی و کناری، 3000 پیوند برای اکثر افراد کافی است. معمولاً نتیجه مطلوب حاصل می شود.

چه مقدار گرافت در کلینیک مشهد کاشت میشود؟

در کلینیک کاشت مو مشهد پزشکان زیبایی از 3000 گرافت تا 6000 گرافت برای هر دوره کاشت مو با توجه به بانک موی شخص
مورد برداشت و کاشت قرار میگرد.

هزینه کاشت مو 3000 گرافت چقدر میباشد؟

گرافت در کاشت مو بستگی به نیاز و احتیاج (مورد نیاز سر ) زیبا جو دارد به عنوان مثال کسانی که تازه الگوی تاسی را تجربه میکنند با 3000 تا 3500 گرافت میتوانند شاهد نتایج عالی مانند تصویر زیر شوند.

کاشت موی 3800 گرافت در مشهد

به طور کلی مقدار گرافت لازم برای هر نوع ریزش در هر نوع مرحله طاسی در تصویر زیر نمایش داده میشود:

مقدار گرافت لازم برای کاشت مو در مشهد ایران

1 عدد گرافت یعنی چه و به چه معناست؟

گرافت در فرآیند کاشت مو استفاده می شود. بافتی است که با خون ارتباطی ندارد. پیوندی که حاوی فولیکول های پوست و مو است، می تواند بین 1 تا 4 فولیکول مو داشته باشد. پوست موجود در آن با تعداد فولیکول های مو نسبت مستقیم دارد. فولیکول موی فوق در واقع پیوند ریشه پیوند است. گرافت ها یکی یکی استخراج شده و در شیارهای باز شده کاشته می شوند.

آیا مشهد برای کاشت مو خوب است؟

مشهد واقعا بهترین گزینه در ایران برای جراحی کاشت مو است. مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توانید یک کاشت مو با کیفیت انجام دهید، اما همه آنها بسیار گران تر هستند. بنابراین توریسم درمانی در ای شهر بسیار سریع در حال توسعه است.

قیمت کاشت مو در مشهد در سال 1402 چقدر است؟

از آنجایی که مواد مصرفی وارداتی است، هزینه روش به همراه هزینه ارز افزایش می یابد.
قیمت با توجه به تکنیک، بافت مو، مواد مورد استفاده، تعداد و کیفیت گرافت ها متفاوت است. زمانی که منطقه مورد نظر برای پیوند زیاد باشد، هزینه افزایش می یابد. مناطق پراکنده کوچک هزینه کمتری را متحمل خواهند شد. روش مورد استفاده نیز در این زمینه بسیار مهم است. برخی از روش ها برای مناطق بزرگ استفاده نمی شود.
و در سال 1402 قیمت کاشت مو در مشهد کلینیک پزشکان زیبایی بین 7.000.000 میلیون تومان تا 9.000.000 میلیون تومان میباشد.

سخن آخر در مورد هزینه کاشت مو در مشهد و کاشت مو اقساطی در مشهد:
ضروری است که با کلینیک ها و جراحان و یا تکنسین های متعدد برای دریافت پیشنهادات خاص مورد نظر خود مشورت کنید. علاوه بر این، مطمئن شوید که در مورد گزینه های تامین مالی و برنامه های پرداخت در صورتی که هزینه نگران کننده است، سوال کنید. به خاطر داشته باشید که در حالی که هزینه عامل مهمی است، کیفیت عمل و تخصص جراح برای دستیابی به نتایج رضایت بخش و به حداقل رساندن خطر عوارض به یک اندازه مهم هستند. همیشه یک جراح دارای گواهی بورد و با تجربه برای کاشت مو انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *